Wawer

Kominki - Wawer

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą kominków oferowanych specjalnie dla mieszkańców Wawra! “Ciepły Dom” to firma specjalizująca się w kompleksowej budowie kominków z dystrybucją ciepłego powietrza. Dostarczamy rozwiązania, które zapewniają zarówno niezrównane doznania wizualne, jak i doskonałe funkcje grzewcze.

Wyjątkowe projekty kominków w Wawrze dostosowane do Twoich wnętrz

Każdy kominek do ogrzewania domu w Wawrze jest starannie projektowany przez naszych specjalistów, aby idealnie pasował do charakteru oraz stylu wnętrza, do którego będzie przeznaczony. Przed montażem kominka w Wawrze nasz zespół doświadczonych doradców skrupulatnie analizuje potrzeby i preferencje każdego klienta, aby móc zaproponować rozwiązania indywidualnie dopasowane do Państwa wymagań.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wkładów kominkowych, takich jak żeliwne, stalowo-szamotowe, a także modele z płaszczem wodnym. Wyróżniają się one wyjątkową wydajnością i niezawodnością, co sprawia, że nasze kominki są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów w Wawrze.

Efektowna zabudowa kominka do ogrzewania domu w Wawrze

Ogromnym atutem naszych instalacji w Wawrze jeśli chodzi o kominki, jest funkcjonalna i zarazem efektowna zabudowa, wspomagająca optymalne rozprowadzenie ciepła.

W zależności od Państwa oczekiwań możemy zbudować kominek z trzema szybami albo kominki dwustronne, dobierając odpowiedni wkład kominkowy, który będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom. Znakomicie sprawdzi się np. wariant stalowo-szamotowy Arysto A10LP z bezpośrednim doprowadzeniem powietrza z zewnątrz oraz szybrem o mocy 14 kW. Do rogu salonu proponujemy z kolei wkład kominkowy firmy Defro Impuls SM BP lub BL.

W naszej galerii znajdą Państwo zdjęcia przykładowej zabudowy kominka, który możemy wykonać w Wawrze, z płyt izolacyjno-konstrukcyjnych, krzemianowo-wapniowych. Dookoła paleniska zastosowano elegancką ramkę z czarnego granitu.

Zaangażowany zespół naszych fachowców zapewni profesjonalne przeprowadzenie montażu kominka z dbałością o najmniejsze detale, aby stał się on prawdziwą ozdobą wnętrza oraz źródłem przyjemnego ciepła przez wiele lat.

Działamy, by spełnić Państwa marzenia o idealnym kominku w Wawrze. Zapraszamy do kontaktu!

Budowa kominków z dystrubucją ciepłego powietrza. Szeroki wybór wkładów kominkowych
(żeliwnych, stalowo-szamotowych, z płaszczem wodnym).

Każdy klient traktowany jest indywidualnie (konsultacje, projekt).

Zapraszam, Mikołaj Stachorowski