Ząbki

Kominki - Ząbki

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie kompleksowej budowy kominków z dystrybucją ciepłego powietrza. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, bogatemu doświadczeniu branżowemu oraz niewątpliwej pasji zawodowej oferujemy autorskie rozwiązania z zastosowaniem wysokiej jakości wkładów kominkowych. Kominki budowane w Ząbkach przez fachowców "Ciepły Dom" spełniają najbardziej wymagające standardy zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Wyjątkowy design i doskonała wydajność - kominki do zamówienia w Ząbkach!

Decydując się na współpracę z naszą firmą w zakresie montażu wkładów kominkowych, każdy klient w Ząbkach może liczyć na w pełni indywidualne podejście. Nasz doświadczony doradca przeprowadzi szczegółowe konsultacje, aby zrozumieć Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa stylu oraz aranżacji danego wnętrza.

Oferujemy szeroki wybór wkładów kominkowych dla zleceniodawców z Ząbek. W naszym asortymencie znajdują się warianty żeliwne, stalowo-szamotowe, a także modele z płaszczem wodnym. Każdy z nich wyróżnia się doskonałą wydajnością i znakomitymi parametrami. Mocną stroną naszych kominków dla Ząbkowian jest także efektowny design, który uatrakcyjnia wizualnie wnętrza, dodając im niepowtarzalnego uroku oraz elegancji. Każdy kominek został starannie zaprojektowany, aby idealnie współgrać z różnorodnymi aranżacjami, podkreślając unikalny charakter ważnego dla Państwa pomieszczenia. Dzięki temu nasze kominki stanowią nie tylko źródło ciepła, ale także wyjątkową dekorację, która z pewnością zyska uznanie mieszkańców domu oraz gości.

Personalizowane projekty z efektownymi wkładami kominkowymi dla Ząbkowian

W naszej ofercie kominków kierowanej Ząbkowian znajdują się unikalne projekty, z których przykładami mogą się Państwo zapoznać w galerii na naszej stronie internetowej. Jednym z naszych reprezentatywnych produktów jest kominek z trzema szybami. Palenisko otoczone jest wykończeniem marmurowym, a komorę grzewczą ozdabiają pasy ze stali nierdzewnej. Model ten idealnie współgra z wkładem kominkowym stalowo-szamotowym Arysto A10LP, który można zmówić u nas w Ząbkach. Jest wyposażony w bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz oraz szyber o mocy 14 kW.

Asortyment firmy "Ciepły Dom" obejmuje również kominki dwustronne dla budynków w Ząbkach, które stanowią piękny element wystroju i wyjątkowy sposób na wydobywanie uroku z dwóch pomieszczeń jednocześnie. Przykładem realizowanego przez nas projektu, jest zestaw kompletnej zabudowy wraz z wkładem kominkowym firmy Defro Impuls SM BP lub BL. Zabudowa wykonana jest z wytrzymałych i izolacyjnych płyt krzemianowo-wapniowych, a dookoła paleniska umieszczona jest stylowa ramka z czarnego granitu.

Jeśli marzą Państwo o przytulnych i ciepłych wnętrzach dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii budowy kominków, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Budowa kominków z dystrubucją ciepłego powietrza. Szeroki wybór wkładów kominkowych
(żeliwnych, stalowo-szamotowych, z płaszczem wodnym).

Każdy klient traktowany jest indywidualnie (konsultacje, projekt).

Zapraszam, Mikołaj Stachorowski